Konzervativní stomatologie

Léčením zubního kazu, zaněty s ním spojenými a onemocněními ústní sliznice se zabývá konzervativní stomatologie. Naše stomatologie Vám s potěšením nabízí mnoho možností léčení zubů!

Je smutné, že nejčastější příčinou návštěvy u zubaře je bolest zubů. Je to právě stomatolog, kdo má na svědomí největší podíl všech úkonů, prováděných v ústech.

Ti lidé, kteří opravdu chtějí mít zdravé zuby a dásně, se musí ponejprv vyzbrojit moderními dovednostmi ústní hygieny. Je potřeba podívat se pravdě do očí a uznat, že bude výborné, když zjistíme, že většina našich občanů ví, že zuby by se měly čistit dvakrát denně. V souvislosti s takovouto žalostnou situací nabízíme službu provedení profesionální dentální hygieny, na jejímž konci Vám bude provedeno očištění zubů, odstranění plaku a zubního kamene, dostanete ta nejmodernější doporučení a získáte dovednosti, týkající se udržování zdravé ústní dutiny, stejně jako si vyberete prostředky ústní hygieny, které jsou vhodné právě pro Vás. Tím se výrazně sníží počet návštěv u zubaře v budoucnu, což Vám ušetří nervy a peníze.

Každý si u nás může najít cenově a kvalitativně nejvhodnější variantu léčení, neboť naši odborníci umí pracovat nejen s nejmodernějšími a spolehlivými výplňovými materiály (plombami), ale i s levnějšími materiály.

Rádi bychom také upozornili na léčbu komplikovaných zubních kazů - ošetření a vyplnění kořenových kanálků. Kromě klasického ručního ošetření kanálků Vám nabízíme nejnovější způsob ošetření kořenových kanálků pomocí německého systému Reciproc, který nejenže poskytuje kvalitativně novou bezpečnou úroveň léčby, ale také zkracuje čas, strávený v křesle.