Bělení zubů laserem SIROLaser Blue

Chcete mít bílé zuby? Zapomeńte na gely a bělící pasty! Nově nabízíme svým klientům laserové bělení zubů systémem Opalescence. Velice učinně a rychle zajístíme Vám zářivý úsměv. Bělící systém Opalescence Boost na bázi peroxidu vodíku je vhodný pro bělení mrtvých nevitálních zubů a vnitřní bělení.

Zároveň je alternativní, konzervativní metodou léčby ztmavlých, diskolorovaných zubů (na rozdíl od korunek a veneerů), ketré jsou důsledkem onemocnění, úrazu, nedokonalé léčby, fluorózy, tetracyklinové léčby, porfyrií atd. Obsažený v gelu dusičnan draselný snížuje citlivost zubů, a fluorid zajístí rezistenci proti kazu. 

Aktivace laserem umožńuje značně zkrátit čas sezení a taky provádět bělení velice precizně, což ocení každý klient. Daná metoda bělení nepoškozuje sklovinu a má vynikající poměr cena/kvalita. 

Před tím, než bělit zuby je nutné mít je důkladně vyčíštěné, což znamená provedení dentální hygieny. Samotný zákrok bělení se začiná izolací dásně pomocí tekuté fotopolimeráční bariéry a zajíštění sucha pro chrup. Potom se na viditelnou plochu zubů nanásí bělící gel, a lékař aktivuje je laserem – každý zub cca. 10 vteřin. Lze provest 1-3 aplikace a pak zhodnotit výsledek. Po bělení může vzniknout kratkodobá přecitlivělost zubů kvůli dehydratací. Speciální gel-desensitizer pomáhá tuto citlivost snížit. 

Pro zájemce o bělení zubů doma doporučíme Vám zcela bezpečnou bělící zubní pastu nebo systém domácího bělení, které jsou podstatně účinnější než přirodní bělení zubů. 

Tak že na otázku „jak na bílé zuby“ máme jednoznačnou odpověd - obraťte se na nás, a my Vám porádíme něco lepšího, než jedlá soda na zuby.