Garance kvality léčby

Při výběru stomatologické kliniky je nezbytné věnovat pozornost nejen ceně za služby, ale také vzít v úvahu garantované smluvní závazky léčení.

Dnes je trh stomatologických služeb v Praze silně přesycen, každých několik měsíců se otevírají i zavírají nové kliniky a ordinace, mění se doktoři. Při existenci takového širokého výběru není pro nezkušeného člověka jednoduchou záležitostí vybrat správný, nadějný a ekonomicky výhodný stomatologický léčebný postup. Představuje to nelehký úkol. Jak nadarmo nepřijít o peníze a čas, ale hlavně o zdraví.

Vlastníky zubní ordinace AT Dent v Praze je skupina lékařů. Jsou to lidé, kteří celý svůj život zasvětili ochraně zdraví svých pacientů, nejsou to jen byznysmani, kteří otevřeli řadovou stomatologii bez podrobné znalosti lékařské práce. 

Je třeba mít na paměti, že léčení zubů jakožto i množství lékařských zákroků nemá pouze výsledky vizuální a funkční, ale i daleké důsledky, jimiž se není třeba zabývat; ať už se jedná např. o nesprávné léčení zubů, které se může projevit ne okamžitě, ale až za měsíc, rok či několik let. A tehdy se bude mluvit opravdu špatně o „nezkušeném“ lékaři, který takto léčil. U nás můžete být ubezpečeni o tom, že vynaložené prostředky nebudou promarněny. To garantuje vysoká kvalifikace a zkušenost našich specialistů a taktéž používání moderních přístrojů a materiálů, které jsou opatřeny certifikáty. Ve stomatologii i jakémkoli druhu činnosti samozřejmě existuje pravděpodobnost vzniku problémů; může to být vypadnutí plomby, zlom protézy nebo bolest po extrakci zubu. V těchto situacích buďte absolutně ubezpečeni, že splníme své povinnosti garance vůči svým klientům; považujeme to za nedílnou a důležitou součást své práce.